Thank you for all of your assistance. Jirka was not afraid of talking in English. He was supported us through the complete process - from the beginning until signing of the last contract. We managed everything related to the mortgage even the insurance. He was flexible all the time: we could meet with him even out of his office, around our workplace. He replied to e-mails quickly even weekends. We really appreciate that, we never had to contact the bank personally, he always sent papers by his own and he even help us to discuss with the flat developer time to time. With all of his support we can already live in our own flat.
S panem Kohoutkem jsme velice spokojení. Je opravdu odborník na pravém místě a především v kombinaci s lidským přístupem. Cokoli nás zajímá, vždy vše s ochotou vysvětlí, navrhne pro nás to nejlepší řešení, a přitom nic nevnucuje. Vyřízení hypotéky i pojištění bylo rychlé a pohotové. Touto cestou panu Kohoutkovi moc děkujeme a jsme rádi, že můžeme všechny naše přání a požadavky řešit s ním. Spolupráci můžeme jen vřele doporučit.
Pana Kohoutka jsem kontaktovala na základě velmi dobrého hodnocení a udělala jsem dobře. Je to profesionál s lidským přístupem, s jeho službami jsem nad míru spokojená. Doporučuji a těším se na další spolupráci!
Pan inženýr Kohoutek je opravdu špička ve svém oboru a profesionál na pravém místě ? nejen že nám pomohl se získání hypotéčního úvěru na bydlení, ale dokonce i vymyslel způsob na dofinancování rekonstrukce. Obratem odpovídal na všechny naše dotazy i v době dovolené. Jen díky němu teď můžeme spokojeně žít v našem vlastním a vysněném bytečku ? moc děkujeme za Vaše služby ?
Pan Kohoutek je jednoznačně profík na svém místě. Svět financí, který mi byl vždy cizí, už pro mne není žádným strašákem, a to právě díky němu. Navíc ochota, jednání, přátelský přístup a schopnost ozřejmit laikovi zdánlivě nemožné, z něj činí jasnou volbu pro spolupráci i do budoucna.
Vynikající pomoc,trpělivost,ochota odpovídat na otázky,flexibilní přistup k času schůzek ,neuvěřitelý ,nikdy jsme neměli nikoho lepšího.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Jak nenaletět finančním upírům

zpracováním osobních údajů